Каталог товарів та послуг "Нікос-Буд"

Image
Image
Image
Image
Двокамерні пластикові септики
Image
Image
Септик з бетонних кілець
Image
Кесон, погреб з гідробетону
Кесон пластиковий
Септики Септики, льохи, кесони серії
Буріння свердловин на воду
Зливова каналізація, ливнівка, дренаж та полив ділянки
Септик пластиковий
Каналізаційні насосні станції
Фільтри для води, системи водоочищення та водопідготовки
Ціни на септики від виробника
Image

Біофільтр

Італійські насоси Педролло (Pedrollo)
Помилки при монтажі септиків
Системи опалення приватного будинку, квартири
Image
Погріб

otlichie septiov nikos

 


 
влаштування септика з бетонних кілець київ Україна під ключ купити нікос буд

Влаштування септика з бетонних кілець

Влаштування септика з бетонних кілець

При неправильному обслуговуванні септична система може вийти з ладу, забруднюючи навколишнє середовище та піддаючи мешканців будинку різним захворюванням. Ось чому кожен, включаючи дітей, зобов'язаний зробити свій внесок у підтримку септичної системи. Діти повинні триматися якомога далі від зони навколо септика чи області дренажного поля. Як не привабливо досліджувати вентиляційні отвори або відкритий простір, що не використовується, насправді грати з септиком - погана ідея.

вартість септика київ Україна під ключ купити нікос буд

Вартість септика

Вартість септика

Процес компостування призводить до значного скорочення викидів коштом випаровування, мінералізації та травлення. Це дозволяє безперервно зберігати відходи у резервуарі. Побічними продуктами цього процесу є вуглекислий газ, вода, тепло та компост. Компостування також спричиняє концентрацію поживних речовин і солей, тому необхідно враховувати його при внесенні в ґрунт.

септик для дачі без відкачування київ Україна під ключ купити нікос буд

Септик для дачі без відкачування

Септик для дачі без відкачування

Багато товарів для дому, таких як добрива, мило та мийний засоби, містять фосфор та азот, які можуть призвести до забруднення поживними речовинами у разі виходу з ладу септичної системи. Коли в поверхневих водах занадто багато поживних речовин (фосфору та азоту), вони діють як добрива, що призводить до посиленого зростання бактерій та водоростей у воді.

система каналізації в приватному будинку київ Україна під ключ купити нікос буд

Система каналізації у приватному будинку

Система каналізації у приватному будинку

Більшість каналізаційних систем були побудовані як окремі системи завдяки урокам, витягнутим із промислово розвинених країн. На жаль, ці системи не дуже добре обслуговуються у більшості країн. У деяких випадках системи зараз перевантажені зростанням населення або розростанням непроникної інфраструктури, що притаманно міських поселень.

септик для високих ґрунтових вод київ Україна під ключ купити нікос буд

Септик для високих ґрунтових вод

Септик для високих ґрунтових вод

Вимірювання pH у септику – важлива практика технічного обслуговування. Це допоможе вам дізнатися, наскільки ефективна септична система. Не менш важливим є додавання біологічних добавок. Через частого використання штучних продуктів у домашніх умовах вони неминуче спричинять дисбаланс pH у танку. Цей дисбаланс впливає на бактерії, перешкоджаючи їх нормальному функціонуванню або викликаючи їхню загибель.

провести каналізацію в приватному будинку ціна київ Україна під ключ купити нікос буд

Провести каналізацію в приватному будинку ціна

Провести каналізацію в приватному будинку ціна

Якщо ваш будинок не підключений до міської каналізаційної системи, він, швидше за все, підключений до септичної системи, яка є системою управління стічними водами на місці. Стічні води залишають ваш будинок по водопроводу в септик, де вони піддаються фізичним та біологічним процесам очищення.

каналізація у приватному будинку під ключ ціна київ Україна купити нікос буд

Каналізація у приватному будинку під ключ ціна

Каналізація у приватному будинку під ключ ціна

Оскільки в компостних туалетах використовується підхід сухої санітарії, вони можуть стати в пригоді в посушливих регіонах і регіонах, де немає водопроводу. Той факт, що компостні туалети можна побудувати легко або з розширеними можливостями, робить їх застосовними майже для всіх груп людей. Технічне обслуговування включає регулярне додавання наповнювачів і спорожнення відра унітазу за потреби.

каналізаційні очисні споруди київ Україна під ключ купити нікос буд

Каналізаційні очисні споруди

Каналізаційні очисні споруди

Необхідно враховувати кліматичні умови місцевості, де встановлюється септик. У надзвичайно холодному кліматі низькі температури знижують швидкість, з якою анаеробні бактерії розщеплюють відходи в резервуарах. З цієї причини септики в цих регіонах мають бути більшими. Чим більший розмір резервуара, тим довше час утримання, і тому повільні анаеробні бактерії мають достатньо часу, щоб переварити відходи.

біосептик ціна київ Україна під ключ купити нікос буд

Біосептик ціна

Біосептик ціна

На ринку представлено тисячі добавок для септиків, але не всі вони дають однаковий результат. Насправді деякі з них принесуть септику більше шкоди, ніж користі. Деякі дослідження показали, що хімічні добавки можуть призвести до виходу з ладу септичної системи, а також до забруднення ґрунтових вод.

септик із бетонних кілець ціна київ Україна під ключ купити нікос буд

Септик із бетонних кілець ціна

Септик із бетонних кілець ціна

Причина тому септики виділяють різкий запах. Щоб виправити це, зазвичай, достатньо повернути рівень pH до нейтрального, зазвичай це робиться шляхом додавання добавок для септичних резервуарів. Проте не всі добавки в септик однакові. Існують дві широкі категорії добавок для септиків; хімічні та біологічні, тому не всі вони підходять для септичної системи.

прокладання каналізаційних труб у землі ціна київ Україна під ключ купити нікос буд

Прокладання каналізаційних труб у землі ціна

Прокладання каналізаційних труб у землі ціна

Септичні помпові камери – у деяких юрисдикціях розмір септика також може визначатися кількістю помпових камер у септику. Наприклад, септик із вбудованою помповою камерою підіймальної станції повинен мати додаткову місткість 1000 літрів. Юридичні стандарти – перед проєктуванням та встановленням септичної системи завжди корисно дізнатися, чи є якісь юридичні стандарти, яких вам потрібно дотримуватися.

каналізація приватного будинку київ Україна під ключ купити нікос буд

Каналізація приватного будинку

Каналізація приватного будинку

Забитий злив може призвести до замерзання. Коли воді важко проникати, вона затримується в трубах, через що може замерзнути взимку. Коли це станеться, ви отримаєте резервну копію стічних вод, а також позбавитеся неприємних запахів у будинку. Якщо над септиком тане сніг, то малоймовірно, що септик замерз, а відмова могла бути результатом засмічення водостічного поля.

каналізація септик у приватному будинку київ Україна під ключ купити нікос буд

Каналізація септик у приватному будинку

Каналізація септик у приватному будинку

Ваш септик виробляє багато газоподібних з'єднань, які не тільки неприємні для дихання, але і є фізіологічно небезпечними. Крім септичних газів, промислові розчинники також можуть потрапляти у повітря та викликати деякі проблеми зі здоров'ям. Однак ці пари шкідливі лише у дуже високих концентраціях, тому з вами все буде гаразд, якщо ви не потрапите до септика.

двокамерний септик з бетонних кілець київ Україна під ключ купити нікос буд

Двокамерний септик із бетонних кілець

Двокамерний септик із бетонних кілець

Сильний запах з області дренажного поля вказує на несправний септичний резервуар або дренажну зону, що вже вийшов з ладу. Є багато причин, через які септик може вийти з ладу, але найпоширеніша – це використання шкідливих продуктів.

біо септик київ Україна під ключ купити нікос буд

Біо септик

Біо септик

Ви повинні регулярно перевіряти свій резервуар, а також прокачувати його відповідно до рекомендацій провінційних правил, щоб переконатися, що він не виходить з ладу. Якщо септик вийде з ладу, він почне протікати та такі протікання забруднюють довкілля.

ціни на монтаж водопроводу та каналізації київ Україна під ключ купити нікос буд

Ціни на монтаж водопроводу та каналізації

Ціни на монтаж водопроводу та каналізації

Основними факторами, що визначають частоту відкачування вашого резервуара, є кількість стічних вод, що відправляються в резервуар з вашого будинку, встановлені законом обмеження для вашого регіону та розмір резервуару. Взагалі кажучи, що менше резервуар, то більше разів його потрібно буде прокачувати, і навпаки.

X