Каталог товарів та послуг "Нікос-Буд"

Image
Image
Image
Image
Двокамерні пластикові септики
Image
Image
Септик з бетонних кілець
Image
Кесон, погреб з гідробетону
Кесон пластиковий
Септики Септики, льохи, кесони серії
Буріння свердловин на воду
Зливова каналізація, ливнівка, дренаж та полив ділянки
Септик пластиковий
Каналізаційні насосні станції
Фільтри для води, системи водоочищення та водопідготовки
Ціни на септики від виробника
Image

Біофільтр

Італійські насоси Педролло (Pedrollo)
Помилки при монтажі септиків
Системи опалення приватного будинку, квартири
Image
Погріб

otlichie septiov nikos

 


 
автономний септик ціна київ Україна під ключ купити никос буд

Автономний септик ціна

Автономний септик ціна

Яка найкраща система по очищенню стічних вод або автономний септик здається простим питанням ... напевно є проста відповідь? Що ж, ось і хороші, і погані новини - це зовсім не просте питання, через те, що існує безліч різних аспектів і міркувань, які слід враховувати при виборі кращої установки для очищення стічних вод.

Автономний септик ціна Київ і Україна

Ласкаво просимо в компанію "Нікос-Буд". Який краще автономний септик ціна його і як не помилятися при виборі? Який краще встановити септик в Києві або по Україні?

У нашій компанії ціна на автономний септик від BIO-3 (анаеробного, без електрики) для дачі від 28 000 гривень та гарантія 10 років!

Компанія "Нікос-Буд" є виробником систем автономної каналізації та біосептиків: монтаж з гарантією на 10 років. Остерігайтеся підробок!

ТОВ "Нікос-Буд" є виробником біостанцій. Продаємо з рентабельністю 10%. У нас купують і вам перепродують, але вже дорожче. Єдина в Україні ліцензована компанія по установці біостанцій зі своїм сервіс-центром. За 25 років роботи не знайдете негативного відгуку про роботу ТОВ "Нікос-Буд".

Ми сміливо можемо сказати, що компанія "Нікос-Буд" - Експерт, у сфері очисних споруд! Ми є виробниками й в якості своєї продукції та робіт не сумніваємося!

Компанія на ринку послуг з консультацій, виготовлення, продаж, монтаж більш як 25 років.

Наші досвідчені фахівці будуть раді допомогти вам, зателефонуйте за номером +38 (067) 319-02-52 і призначте зустріч.

Зміст:

 • переваги
 • чому варто працювати з нами
 • автономний септик ціна
 • скільки коштує замінити септик
 • яка найкраща установка для очищення стічних вод
 • автономний септик ціна розрахувати та замовити монтаж

ТОВ "Нікос-Буд" - системи автономної каналізації на базі наших біосептиків NIKOS-ECO!
Якщо ви, довіритесь цим доморощеним фахівцям, колишнім плиточника або тинькарям, як вони зможуть виконати гарантійні зобов'язання через рік-два?

Переваги

 1. 3Доставимо і встановимо в будь-який населений пункт України
 2. доступна ціна
 3. працюємо без посередників
 4. 100% сервісне обслуговування фахівцями нашої компанії
 5. матеріали та що комплектує від кращих світових виробників
 6. можливість поставити питання
 7. офіційна гарантія.

Чому варто працювати з нами?

 • 25 років монтажу;
 • системи автономної каналізації від виробника
 • доставлення за 48 годин
 • доставлення, установка, обслуговування по всій Україні;
 • відгуки та рекомендації.

Замовте зворотний дзвінок або зателефонуйте на телефон фахівця: +38 (067) 319-02-52.

Переваги систем автономної каналізації на базі наших біосептиків

 • компактні габарити
 • простий монтаж
 • відсутність неприємних запахів
 • мінімальне обслуговування
 • повна автономність системи
 • екологічність.

Автономний септик ціна

У нашій компанії на автономний септик ціна від BIO-3 (анаеробного, без електрики) для дачі від 28 000 гривень та гарантія 10 років!

Однією з найбільших покупок, які ви робите крім будинку, цілком може бути система септика. Витрати на заміну септичних систем неухильно росли за останні 20 років, змушуючи багатьох домовласників шукати відповіді на запитання, як вони збираються оплачувати рахунки після отримання своєї пропозиції по установці або заміні.

Скільки коштує замінити септик?

11В Україні вартість нових установок може досягати 60 000 гривня за повну систему, включаючи резервуар, розподільну коробку і польові лінії. У багатьох регіонах підземні ґрунти, віддалені під час процесу установки або ремонту, повинні вивозитися сертифікованими фахівцями з транспортування небезпечних матеріалів, оскільки бруд класифікується як небезпечні відходи. Зазвичай залучається інженер, який зазвичай коштує близько 2000 гривень за проєктування, а спеціальні місцеві дозволу можуть коштувати від кількох сотень до кількох тисяч гривень.

Бак, трубопроводи та робоча сила покривають решту витрат, при цьому середня заміна системи обходиться приблизно від 18 000 гривень від початку до кінця. Загальні витрати зазвичай включають новий резервуар, трубопроводи, гравій, ґрунт, робочу силу і податки. На системи зазвичай поширюється гарантія, яка захищає від дефектів і зламання, але не від засмічення або проблем в результаті недбалості. У більш складних системах автономний септик або аерація, помпа та інші пристрої повинні бути конструктивними особливостями вашого місцевого законодавства. Ці оновлення завжди мають свою ціну, і хоча вони можуть бути ефективними або неефективними, вони, безумовно, коштують дорожче.

Якщо ви опинилися в ситуації, коли вам може знадобитися нова септична система, обов'язково перегляньте пропозиції й перевірте рекомендації. У той час як в деяких районах країни ціни більш розумні, багатьом доводиться мати справу з тим, що здається новим платежем по іпотеці. Не поспішайте і проявіть належну обачність. Не забудьте отримати всі подробиці про новий септику, на який ви дивитеся. Найкраще, що ви можете зробити, - це з'ясувати, який тип септика вам пропонують. Не попадайтеся в оману щодо неякісної системи, намагаючись визначити вартість заміни септика.

Яка найкраща установка для очищення стічних вод?

автономний септик ціна київ Україна під ключ купити никос будШукаєте нову установку для очищення стічних вод? Зважте всі «за» і «проти», «плюси» і «мінуси» наших найпопулярніших очисних споруд.

Яка найкраща система по очищенню стічних вод або автономний септик здається простим питанням ... напевно є проста відповідь? Що ж, ось і хороші, і погані новини - це зовсім не просте питання, через те, що існує безліч різних аспектів і міркувань, які слід враховувати при виборі кращої установки для очищення стічних вод.

Однак доброю новиною є те, що ми тут, щоб допомогти вам розібратися у всьому, що вам потрібно знати. Ми збираємося глянути на чотири ключові характеристики, які можуть вплинути на ваше рішення, і пояснити, чому вони важливі. це:

 1. Якість стічних вод
 2. Простота і вартість експлуатації / обслуговування
 3. Простота установки та вартість
 4. Естетичний вигляд.

Для тих, хто просто хоче зрозуміти, яка установка з очищення стічних вод і автономний септик найкраще підходить для певних сценаріїв, ми почнемо з короткого керівництва.

Отже, ось наші рекомендації, засновані на чотирьох ключових характеристиках, які ми визначили. Ми також додали «бюджетний варіант» для ситуацій, коли первісна вартість продукту може переважити всі інші міркування. Але, як і чому ми прийшли до цих рекомендацій?

Наші досвідчені фахівці будуть раді допомогти, коли вам потрібен загальний сервіс по підбору та встановлення автономних каналізацій - зателефонуйте за номерами +38 (067) 319-02-52 і призначте зустріч.

71 dtj ukl iloi

Так само ви можете вибрати будь автономний септик ціна з біосептиком для вас і розрахувати, замовити монтаж, обслуговування.

Ми досягаємо найвищої якості резервуарів завдяки співпраці з провідними виробниками. Наш каталог автономних каналізацій з біосептиками:
автономний септик ціна з біосептиком BIO-3 (анаеробний, без електрики) (для дачі)
автономний септик ціна з біосептиком (біостанція) ECO-4 (Для дачі)
автономний септик ціна з біосептиком BIO-5 (анаеробний, без електрики) (для дачі)
автономний септик ціна з біосептиком (біостанція) ECO-6 (для будинку)
автономний септик ціна з біосептиком BIO-8 (анаеробний, без електрики) (для дачі)
автономний септик ціна з біосептиком (біостанція) ECO-8 (для котеджу)
автономний септик ціна з біосептиком (біостанція) ECO-10 (для котеджу, таунхауса)
автономний септик ціна з біосептиком (біостанція) ECO-12 (для котеджу, таунхауса)
автономний септик ціна з біосептиком (біостанція) ECO-15 (для бази відпочинку, мініготелю)
автономний септик ціна з біосептиком (біостанція) ECO-20 (для ресторану, готелю).

Зв'яжіться з менеджером:
1) зателефонуйте за номерами - +38 (067) 319-02-52; +38 (044) 379-29-72.
2) замовте зворотний дзвінок, і наш оператор зв'яжеться найближчим часом.

71