Каталог товарів та послуг "Нікос-Буд"

Image
Image
Image
Image
Двокамерні пластикові септики
Image
Image
Септик з бетонних кілець
Image
Кесон, погреб з гідробетону
Кесон пластиковий
Септики Септики, льохи, кесони серії
Буріння свердловин на воду
Зливова каналізація, ливнівка, дренаж та полив ділянки
Септик пластиковий
Каналізаційні насосні станції
Фільтри для води, системи водоочищення та водопідготовки
Ціни на септики від виробника
Image

Біофільтр

Італійські насоси Педролло (Pedrollo)
Помилки при монтажі септиків
Системи опалення приватного будинку, квартири
Image
Погріб

otlichie septiov nikos

 


 
сучасні септики київ Україна під ключ купити никос буд

Сучасні септики

Сучасні септики

Найголовніше - переконатися, що який би варіант ви не вибрали, ви повністю дотримуєтеся чинних законів, що стосуються очищення стічних вод. Якщо у вас вже є септик, який скидається в водотік, вам потрібно буде або перейти на систему зливу з відведенням, або перейти на установку для очищення стічних вод.

Сучасні септики Київ і Україна

Ласкаво просимо в компанію "Нікос-Буд". Які краще сучасні септики і як не помилятися при виборі? Який краще встановити септик в Києві або по Україні?

Компанія "Нікос-Буд" є виробником систем автономної каналізації й біо септиків: монтаж з гарантією на 10 років. Остерігайтеся підробок!

ТОВ "Нікос-Буд" є виробником біостанцій. Продаємо з рентабельністю 10%. У нас купують і вам перепродують, але вже дорожче. Єдина в Україні ліцензована компанія по установці біостанцій зі своїм сервіс-центром. За 25 років роботи не знайдете негативного відгуку про роботу ТОВ "Нікос-Буд".

Ми сміливо можемо сказати, що компанія "Нікос-Буд" - Експерт, у сфері очисних споруд! Ми є виробниками та в якості своєї продукції й робіт не сумніваємося!

Компанія на ринку послуг з консультацій, виготовлення, продаж, монтаж більш як 25 років.

Наші досвідчені фахівці будуть раді допомогти вам, зателефонуйте за номером +38 (067) 319-02-52 і призначте зустріч.

Зміст:

 • переваги
 • чому варто працювати з нами
 • сучасні септики
 • деякі застереження
 • яка система краща
 • сучасні септики розрахувати й замовити монтаж

ТОВ "Нікос-Буд" - системи автономної каналізації на базі наших біосептиків NIKOS-ECO!
Якщо ви, довіритесь цим доморощеним фахівцям, колишнім плиточника або тинькарям, як вони зможуть виконати гарантійні зобов'язання через рік-два?

Переваги

 1. 3Доставимо і встановимо в будь-який населений пункт України
 2. доступна ціна
 3. працюємо без посередників
 4. 100% сервісне обслуговування фахівцями нашої компанії
 5. матеріали та що комплектує від кращих світових виробників
 6. можливість поставити питання
 7. офіційна гарантія.

Чому варто працювати з нами?

 • 25 років монтажу;
 • системи автономної каналізації від виробника
 • доставлення за 48 годин
 • доставлення, установка, обслуговування по всій Україні;
 • відгуки та рекомендації.

Замовте зворотний дзвінок або зателефонуйте на телефон фахівця: +38 (067) 319-02-52.

Переваги систем автономної каналізації на базі наших біосептиків

 • компактні габарити
 • простий монтаж
 • відсутність неприємних запахів
 • мінімальне обслуговування
 • повна автономність системи
 • екологічність.

Сучасні септики

11Очисні споруди. Для порівняння, очисні споруди - це еволюція конструкції септика. По суті, вони роблять те ж саме; відділення рідких відходів від твердих і вивантаження в відстійник.

Однак очисні споруди й сучасні септики додають важливу додаткову стадію в процес, який робить скидання стічних вод значно чистішим і менш шкідливим для навколишнього середовища.

Зазвичай це досягається за допомогою триетапний процес. Перша стадія така ж, як у септика, стічні води й стічні води потрапляють в камеру витримки, де під дією сили тяжіння тверді частинки відділяються від рідин. Потім рідина тече в другу камеру, залишаючи тверді відходи (для подальшого видалення зареєстрованим перевізником відходів). На другому етапі в систему вводиться кисень за допомогою повітряна помпа. Це стимулює зростання аеробних бактерій, які перетворюють залишилися стічні води в більш чисті стічні води всередині резервуара. Ця рідина, наповнена бактеріями, потім надходить в останню камеру, де бактеріям, виконавши свою роботу, дають можливість осісти на дно (для повторного використання в першій камері) до того, як будуть злиті чисті стічні води.

Цей скидання може відбуватися в відстійник, як в септик, або, завдяки додатковій стадії очищення, через яку він пройшов, безпосередньо в канаву, струмок або інший водотік (за умови подачі заявки на отримання згоди на скидання через ваш природоохоронний орган..

Хоча існує безліч варіантів конструкції (які працюють трохи по-різному), все очисні споруди слідують основним принципам цього триетапний процес, щоб відходи, що скидаються були якомога більш нешкідливими. Це робить їх придатними для більшості об'єктів, від невеликих житлових будинків до великих забудов і комерційних приміщень, і робить їх найбільш екологічно чистим варіантом з усіх рішень, не пов'язаних з електромережею.

Деякі застереження

Однак цей складніший і високоефективний процес має деякі застереження:

Підключення до електромережі - для постачання резервуара киснем очисні споруди вимагають підключення до електромережі та, таким чином, вимагають додаткових витрат в експлуатації.

Регулярне обслуговування - хоча їх потрібно спорожняти рідше, ніж септик (зазвичай один раз на рік), наявність більшої кількості рухомих частин робить їх більш схильними до зносу.

З цієї причини очисні споруди й сучасні септики зажадають більш регулярного обслуговування і ремонту, щоб вони продовжували працювати ефективно.

Більш висока початкова вартість - наприклад, установка для очищення стічних вод буде спочатку коштувати дорожче, ніж септик, особливо якщо немає водотоку або що існує дренажу, в який він міг би скидатися.

Яка система краще: септик або очисні споруди?

сучасні септики київ Україна під ключ купити никос будНе буває переможця, що вибирає між сучасним септиком і очисними спорудами; це залежить від ваших обставин, вартості, вимог до дозволів і обмежень ділянки.

Якщо вам потрібна нова система, очисні споруди коштують дорожче, вони виробляють більш чисті стічні води та потребують електричному підключенню, але вимагають меншого спорожнення. Септики спочатку коштують менше, але вимагають більшого простору, більш регулярного спорожнення і не можуть зливатися в водотік.

Найголовніше - переконатися, що який би варіант ви не вибрали, ви повністю дотримуєтеся чинних законів, що стосуються очищення стічних вод. Якщо у вас вже є септик, який скидається в водотік, вам потрібно буде або перейти на систему зливу з відведенням, або перейти на установку для очищення стічних вод. Залежно від розміру вашого саду і кількості відходів, які виробляє ваша власність, може бути швидше і простіше просто замінити септик, ніж викопати весь сад для установки дренажного поля.

Збиває з пантелику? Зважуючи плюси й мінуси, переваги та недоліки обох систем на сучасні септики можуть здаватися постійними гойдалками нерішучості. Зв'яжіться з Нікос Буд, щоб отримати неупереджений рада щодо того, яка система вам більше підходить.

Наші досвідчені фахівці будуть раді допомогти, коли вам потрібен загальний сервіс по підбору та встановлення автономних каналізацій - зателефонуйте за номерами +38 (067) 319-02-52 і призначте зустріч.

71

Так само ви можете вибрати сучасні септики з біосептиком для вас і розрахувати, замовити монтаж, обслуговування.

Ми досягаємо найвищої якості резервуарів завдяки співпраці з провідними виробниками. Наш каталог автономних каналізацій з біосептиками:
сучасні септики з біосептиком BIO-3 (анаеробний, без електрики) (для дачі)
сучасні септики з біосептиком (біостанція) ECO-4 (Для дачі)
сучасні септики з біосептиком BIO-5 (анаеробний, без електрики) (для дачі)
сучасні септики з біосептиком (біостанція) ECO-6 (для будинку)
сучасні септики з біосептиком BIO-8 (анаеробний, без електрики) (для дачі)
сучасні септики з біосептиком (біостанція) ECO-8 (для котеджу)
сучасні септики з біосептиком (біостанція) ECO-10 (для котеджу, таунхауса)
сучасні септики з біосептиком (біостанція) ECO-12 (для котеджу, таунхауса)
сучасні септики з біосептиком (біостанція) ECO-15 (для бази відпочинку, мініготелю)
сучасні септики з біосептиком (біостанція) ECO-20 (для ресторану, готелю).

Зв'яжіться з менеджером:
1) зателефонуйте за номерами - +38 (067) 319-02-52; +38 (044) 379-29-72.
2) замовте зворотний дзвінок, і наш оператор зв'яжеться найближчим часом.

71 dtj ukl iloi