Каталог товарів та послуг "Нікос-Буд"

Image
Image
Image
Image
Двокамерні пластикові септики
Image
Image
Септик з бетонних кілець
Image
Кесон, погреб з гідробетону
Кесон пластиковий
Септики Септики, льохи, кесони серії
Буріння свердловин на воду
Зливова каналізація, ливнівка, дренаж та полив ділянки
Септик пластиковий
Каналізаційні насосні станції
Фільтри для води, системи водоочищення та водопідготовки
Ціни на септики від виробника
Image

Біофільтр

Італійські насоси Педролло (Pedrollo)
Помилки при монтажі септиків
Системи опалення приватного будинку, квартири
Image
Погріб

otlichie septiov nikos

 


 
автономна каналізація для дачі київ Україна під ключ купити никос буд

Автономна каналізація для дачі

Автономна каналізація для дачі

Установки аеробного очищення забезпечують аеробне біологічне розкладання компонентів стічних вод шляхом механічного зіткнення стічних вод з повітрям. Установки бувають різних конфігурацій і розмірів і має в собі безліч підходів, включаючи повітряні помпи, повітряні форсунки, підйомні помпи та поверхні біологічного контакту (такі як труби, тканину, решітки, гравій та обертові диски).

Автономна каналізація для дачі Київ та Україна

Ласкаво просимо в компанію "Нікос-Буд".

Яка краще автономна каналізація для дачі і як не помилятися при виборі? Який краще встановити септик в Києві або по Україні?

Компанія "Нікос-Буд" є виробником систем автономної каналізації для дачі та біо септиків: монтаж з гарантією на 10 років. Остерігайтеся підробок!

ТОВ "Нікос-Буд" є виробником біостанцій. Продаємо з рентабельністю 10%. У нас купують і вам перепродують, але вже дорожче. Єдина в Україні ліцензована компанія по установці біостанцій зі своїм сервіс-центром. За 25 років роботи не знайдете негативного відгуку про роботу ТОВ "Нікос-Буд".

Ми сміливо можемо сказати, що компанія "Нікос-Буд" - Експерт, у сфері очисних споруд! Ми є виробниками та в якості своєї продукції й робіт не сумніваємося!

Компанія на ринку послуг з консультацій, виготовлення, продаж, монтаж більш як 25 років.

Наші досвідчені фахівці будуть раді допомогти вам, зателефонуйте за номером +38 (067) 319-02-52 і призначте зустріч.

Зміст:

 • переваги
 • чому варто працювати з нами
 • автономна каналізація для дачі
 • насипний і / або пісочний фільтр
 • установка аеробного очищення
 • автономна каналізація для дачі розрахувати та замовити монтажТОВ "Нікос-Буд" - системи автономної каналізації для дачі на базі наших біосептиків NIKOS-ECO!

Якщо ви, довіритесь цим доморощеним фахівцям, колишнім плиточника або тинькарям, як вони зможуть виконати гарантійні зобов'язання через рік-два?

Переваги

 1. 4Доставимо і встановимо в будь-який населений пункт України
 2. доступна ціна
 3. працюємо без посередників
 4. 100% сервісне обслуговування фахівцями нашої компанії
 5. матеріали та що комплектує від кращих світових виробників
 6. можливість поставити питання
 7. офіційна гарантія.

Чому варто працювати з нами?

 • 25 років монтажу;
 • системи автономної каналізації від виробника
 • доставлення за 48 годин
 • доставлення, установка, обслуговування по всій Україні;
 • відгуки та рекомендації.

Замовте зворотний дзвінок або зателефонуйте на телефон фахівця: +38 (067) 319-02-52.

Переваги систем автономної каналізації на базі наших біосептиків

 • Компактні габарити
 • простий монтаж
 • відсутність неприємних запахів
 • мінімальне обслуговування
 • повна автономність системи
 • екологічність.

Автономна каналізація для дачі

11Типи септичних систем. Звичайна автономна каналізація для дачі або септична система - гравітація. У звичайному дренажному полі з гравітаційною подачею стічні води із септика використовують силу тяжіння, щоб текти в дренажний поле по трубах великого діаметра (4 дюйма). Стандартне дренажне поле являє собою серію траншей (шириною 1 метр) або ліжко (3 метри завширшки) вирита на 25-60 см нижче природного рівня. Традиційна траншея складається з 15 см каменю під 4-дюймової перфорованої трубою, що проходить по всій довжині траншеї. Труба покрита 5 см кам'яним шаром, яка не піддається біологічному розкладанню тканиною і мінімум 15 см ґрунтовим покривом. Дозволяючи стічних вод повільно стікати з труб в гравій і вниз через природний грунт, забезпечується прийнятна обробка шкідливих речовин бактерії, віруси та нітрати.

Вдосконалені каналізаційні септичні системи

Розподіл тиску. У герметичному дренажному полі додавання помпи та помпового резервуара рівномірно розподіляє стічні води із септика по дренажному полю. Система тиску також регулює потік стоків в дренажне поле. Помпа може бути налаштований на подачу контрольованої кількості стічних вод за контрольований час. Це контрольоване дозування допомагає запобігти надмірне насичення дренажного поля і його передчасному руйнуванню. Ця система також використовує сигналізацію, щоб попередити домовласника про високий рівень стічних вод.

Насипний і / або пісочний фільтр

Насипна або піщана що фільтрує система - це тип конструкції, який використовується там, де рівень ґрунтових вод високий або ґрунт занадто обмежена для забезпечення адекватного очищення. Насипний або піщаний фільтр побудований з піску, який буде обробляти стічні води до того як вони досягнуть обмежувального шару. Стічні води розподіляються рівномірно по пласту під тиском, а потім просочуються через пісок перед тим, як вступити в контакт зі зораного природним ґрунтом (насипом) або збиратися і перекачуватися на неглибоке дренажне поле (піщаний фільтр).

Біофільтр

автономна каналізація для дачі київ Україна під ключ купити никос будСистема контейнерів - це тип автономної каналізації для дачі та надземної септичної системи, яка включає септик, резервуар для помпи та власне контейнери, які зазвичай являють собою насипи піску розміром 5 на 6 метрів з бетонними басейнами усередині.

Процес очищення починається, коли відходи потрапляють в септик і починають осідати. У міру заповнення резервуара стічні води надходять в резервуар помпи через випускний отвір в септику. Відбувається подальше осадження, і стічні води через певні проміжки часу перекачуються в роздільник, який рівномірно розподіляє потік між стручками. Стічні води переносяться в басейни в стручках і розсіюються по краю басейну.

Установка аеробного очищення

Установки аеробного очищення (ATU) і автономна каналізація для дачі забезпечують аеробне біологічне розкладання компонентів стічних вод шляхом механічного зіткнення стічних вод з повітрям. ATU бувають різних конфігурацій і розмірів і мають в собі безліч підходів, включаючи повітряні помпи, повітряні форсунки, підйомні помпи й поверхні біологічного контакту (такі як труби, тканину, решітки, гравій та обертові диски). Для ATU може також знадобитися ультрафіолетове світло або таблетки хлору для знищення шкідливих патогенів перед скиданням стічних вод у ґрунт, зазвичай через дренажне поле під тиском. ATU також повинні мати угоду про експлуатацію і технічне обслуговування з третіми особами протягом всього терміну служби септичної системи, щоб забезпечити довгострокову роботу системи.

Якщо вам потрібна додаткова інформація, форми заявки або є які-небудь питання про септичні системи, телефонуйте +38 (067) 319-02-52.

Наші досвідчені фахівці будуть раді допомогти, коли вам потрібен загальний сервіс по підбору та встановлення автономних каналізацій - зателефонуйте за номерами +38 (067) 319-02-52 і призначте зустріч.

bioseptik org 2

Так само ви можете вибрати яка саме автономна каналізація для дачі з біосептиком для вас і розрахувати, замовити монтаж, обслуговування.

Ми досягаємо найвищої якості резервуарів завдяки співпраці з провідними виробниками. Наш каталог автономних каналізацій з біосептиками:

Автономна каналізація для дачі з біосептиком BIO-3 (анаеробний, без електрики) (для дачі)
автономна каналізація для дачі з біосептиком (біостанція) ECO-4 (Для дачі)
автономна каналізація для дачі з біосептиком BIO-5 (анаеробний, без електрики) (для дачі)
автономна каналізація для дачі з біосептиком (біостанція) ECO-6 (для будинку)
автономна каналізація для дачі з біосептиком BIO-8 (анаеробний, без електрики) (для дачі)
автономна каналізація для дачі з біосептиком (біостанція) ECO-8 (для котеджу)
автономна каналізація для дачі з біосептиком (біостанція) ECO-10 (для котеджу, таунхауса)
автономна каналізація для дачі з біосептиком (біостанція) ECO-12 (для котеджу, таунхауса)
автономна каналізація для дачі з біосептиком (біостанція) ECO-15 (для бази відпочинку, мініготелю)
автономна каналізація для дачі з біосептиком (біостанція) ECO-20 (для ресторану, готелю).

Зв'яжіться з менеджером:
1) зателефонуйте за номерами - +38 (067) 319-02-52; +38 (044) 379-29-72.
2) замовте зворотний дзвінок, і наш оператор зв'яжеться найближчим часом.

bioseptik org