Каталог товарів та послуг "Нікос-Буд"

Image
Image
Image
Image
Двокамерні пластикові септики
Image
Image
Септик з бетонних кілець
Image
Кесон, погреб з гідробетону
Кесон пластиковий
Септики Септики, льохи, кесони серії
Буріння свердловин на воду
Зливова каналізація, ливнівка, дренаж та полив ділянки
Септик пластиковий
Каналізаційні насосні станції
Фільтри для води, системи водоочищення та водопідготовки
Ціни на септики від виробника
Image

Біофільтр

Італійські насоси Педролло (Pedrollo)
Помилки при монтажі септиків
Системи опалення приватного будинку, квартири
Image
Погріб

otlichie septiov nikos

 


 
автономні септики для приватного будинку київ Україна під ключ купити никос буд

Автономні септики для приватного будинку

Автономні септики для приватного будинку

Подумайте про те, щоб прокачати бак, якщо закриваєте септик на зиму або якщо взимку будете використовувати тільки кілька разів. Якщо ви живете в районі з високим рівнем ґрунтових вод, відкачувати резервуар слід тільки в тому випадку, якщо резервуар був спроєктований для умов високого рівня ґрунтових вод. Якщо залишити бак заповненим, але система не використовуватиметься в зимові місяці, стічні води стануть дуже холодними та навіть можуть замерзнути.

Автономні септики для приватного будинку Київ та Україна

Ласкаво просимо в компанію "Нікос-Буд".

Які краще автономні септики для приватного будинку і як не помилятися при виборі? Який краще встановити септик в Києві або по Україні?

Компанія "Нікос-Буд" є виробником систем автономної каналізації й біосептиків: монтаж з гарантією на 10 років. Остерігайтеся підробок!
ТОВ "Нікос-Буд" є виробником біостанцій. Продаємо з рентабельністю 10%. У нас купують і вам перепродують, але вже дорожче. Єдина в Україні ліцензована компанія по установці біостанцій зі своїм сервіс-центром. За 25 років роботи не знайдете негативного відгуку про роботу ТОВ "Нікос-Буд".

Ми сміливо можемо сказати, що компанія "Нікос-Буд" - Експерт, у сфері очисних споруд! Ми є виробниками й в якості своєї продукції та робіт не сумніваємося!

Компанія на ринку послуг з консультацій, виготовлення, продаж, монтаж більш як 25 років.

Наші досвідчені фахівці будуть раді допомогти вам, зателефонуйте за номером +38 (067) 319-02-52 і призначте зустріч.

Зміст:

 • переваги
 • чому варто працювати з нами
 • автономні септики для приватного будинку
 • підготовка труб до зими
 • очищення / відкачування септика
 • автономні септики для приватного будинку розрахувати та замовити монтаж


ТОВ "Нікос-Буд" - системи автономної каналізації на базі наших біосептиків NIKOS-ECO!
Якщо ви, довіритесь цим доморощеним фахівцям, колишнім плиточника або тинькарям, як вони зможуть виконати гарантійні зобов'язання через рік-два?

Переваги

 • 4Доставимо і встановимо в будь-який населений пункт України
 • доступна ціна
 • працюємо без посередників
 • 100% сервісне обслуговування фахівцями нашої компанії
 • матеріали та що комплектує від кращих світових виробників
 • можливість (по)ставити питання
 • офіційна гарантія.

Чому варто працювати з нами?

 • 25 років монтажу;
 • системи автономної каналізації від виробника
 • доставлення за 48 годин
 • доставлення, установка, обслуговування по всій Україні;
 • відгуки та рекомендації.

Замовте зворотний дзвінок або зателефонуйте на телефон фахівця: +38 (067) 319-02-52.

Переваги систем автономної каналізації на базі наших біосептиків

 • компактні габарити
 • простий монтаж
 • відсутність неприємних запахів
 • мінімальне обслуговування
 • повна автономність системи
 • екологічність.

Автономні септики для приватного будинку

11Підготовка сезонних септичних систем до зими. Закриття септичної системи на зиму є життєво важливим завданням для сезонних домовласників по продовженню терміну служби на автономні септики для приватного будинку або системи та підтримці в максимальній продуктивності. Запобіжні заходи, прийняті восени, можуть допомогти запобігти замерзанню системи.

Підготовка труб до зими

Не додавайте автомобільний антифриз, солі або інші добавки в сантехніку.

Якщо ви залишите воду включеною на зиму, переконайтеся у відсутності протікання і патьоків. Цей постійний низький потік води може викликати замерзання септичної системи. Це звичайна справа для високоефективних печей.

Навіть якщо тепло залишається включеним, рекомендується злити воду з ліній водопостачання. Перекрийте воду там, де вона потрапляє в будинок, і злийте всі лінії. Злийте воду з помпи, а потім дайте йому попрацювати пару секунд, щоб переконатися, що з трубопроводів злита вся вода. Злийте воду з системи, відкривши всі крани, залиште крани відкритими.

Повністю злийте воду з напірного бака. Промийте туалети та додайте в баки антифриз в рекомендованому співвідношенні розведення. Перевірте гнучкі шланги в раковинах і ваннах, щоб переконатися, що вони повністю спорожнені.

Зніміть і злийте наливні шланги для посудомийної машини й пральної машини. Очистить водяний клапан, запустивши машину на кілька секунд, потім злийте воду з ванни. Зніміть зливні шланги, повністю злийте воду.

Вимкніть електроживлення від помпи, водонагрівача, пом'якшення, пральної й посудомийної машини. Після відключення живлення злийте воду з водонагрівача і пристрої для пом'якшення води зі шланга. Антифриз можна додавати в сифони в раковинах, стоках для ванн і душових, в умивальники, сливи в підлозі та відстійники. Навесні повторно під'єднати всі шланги й промийте лінії перед повторним використанням.

Піч

Якщо у вас є високоефективна піч, яку залишили автономні септики для приватного будинку включених на зиму, переконайтеся, що в вашу систему не капає вода. Це може привести до замерзання. Перенаправите крапельну воду в слив в підлозі, відро або інше джерело, який взагалі не потрапляє в септичну систему або надходить у великих кількостях. Ця вода не шкодить септичній системі, але потрапляння в неї в дуже малих кількостях викликає цівку води, яка може легше замерзнути. При відключенні печі злийте всю воду з систем примусового гарячого водопостачання і пара, якщо в системі немає антифризу. В цьому випадку викличте сантехніка за допомогою. Якщо залишити піч включеної, розумно заощадити енергію, встановивши низькотемпературний термостат, який буде підтримувати температуру в кабіні 40 градусів.

Очищення / відкачування септика

автономні септики для приватного будинку київ Україна під ключ купити никос будПодумайте про те, щоб прокачати бак, якщо закриваєте септик або автономні септики для приватного будинку на зиму або якщо взимку будете використовувати тільки кілька разів.

Якщо ви живете в районі з високим рівнем ґрунтових вод, відкачувати резервуар слід тільки в тому випадку, якщо резервуар був спроєктований для умов високого рівня ґрунтових вод.

Якщо залишити бак заповненим, але система не використовуватиметься в зимові місяці, стічні води стануть дуже холодними й навіть можуть замерзнути. Якщо септик відкрити до того, як температура ґрунту почне рости, стоки, що виходять з резервуара, будуть холодними. Почавши з пустого резервуара, ви можете почати з теплих стічних вод, що бажано на ділянці обробки ґрунту.

Рослинний покрив

Припиніть косити траву над обробленою ґрунтом в середині вересня. Додаткова довжина трави допоможе утримувати сніг, забезпечуючи ізоляцію по всій площі. Це допоможе запобігти замерзанню.

Захистіть ділянку обробки ґрунту

Не допускайте руху пішоходів і транспортних засобів до резервуара, трубах і ділянці обробки ґрунту (дренажного полю або насипу). Єдиний виняток - газонокосарка. Чи не змітайте сніг з території й не зберігайте зораний сніг на водозбірному полі. Наші досвідчені фахівці будуть раді допомогти, коли вам потрібен загальний сервіс по підбору та встановлення автономних каналізацій - зателефонуйте за номерами +38 (067) 319-02-52 і призначте зустріч.

bioseptik org 2

Так само ви можете вибрати які автономні септики для приватного будинку з біосептиком для вас і розрахувати, замовити монтаж, обслуговування.

Ми досягаємо найвищої якості резервуарів завдяки співпраці з провідними виробниками. Наш каталог автономних каналізацій з біосептиками:
автономні септики для приватного будинку з біосептиком BIO-3 (анаеробний, без електрики) (для дачі)
автономні септики для приватного будинку з біосептиком (біостанція) ECO-4 (Для дачі)
автономні септики для приватного будинку з біосептиком BIO-5 (анаеробний, без електрики) (для дачі)
автономні септики для приватного будинку з біосептиком (біостанція) ECO-6 (для будинку)
автономні септики для приватного будинку з біосептиком BIO-8 (анаеробний, без електрики) (для дачі)
автономні септики для приватного будинку з біосептиком (біостанція) ECO-8 (для котеджу)
автономні септики для приватного будинку з біосептиком (біостанція) ECO-10 (для котеджу, таунхауса)
автономні септики для приватного будинку з біосептиком (біостанція) ECO-12 (для котеджу, таунхауса)
автономні септики для приватного будинку з біосептиком (біостанція) ECO-15 (для бази відпочинку, мініготелю)
автономні септики для приватного будинку з біосептиком (біостанція) ECO-20 (для ресторану, готелю).

Зв'яжіться з менеджером:
1) зателефонуйте за номерами - +38 (067) 319-02-52; +38 (044) 379-29-72.
2) замовте зворотний дзвінок, і наш оператор зв'яжеться найближчим часом.

 bioseptik org