Каталог товарів та послуг "Нікос-Буд"

Image
Image
Image
Image
Двокамерні пластикові септики
Image
Image
Септик з бетонних кілець
Image
Кесон, погреб з гідробетону
Кесон пластиковий
Септики Септики, льохи, кесони серії
Буріння свердловин на воду
Зливова каналізація, ливнівка, дренаж та полив ділянки
Септик пластиковий
Каналізаційні насосні станції
Фільтри для води, системи водоочищення та водопідготовки
Ціни на септики від виробника
Image

Біофільтр

Італійські насоси Педролло (Pedrollo)
Помилки при монтажі септиків
Системи опалення приватного будинку, квартири
Image
Погріб

otlichie septiov nikos

 


 
установка автономної каналізації київ Україна під ключ купити никос буд

Установка автономної каналізації

Установка автономної каналізації

Грунт, який використовується для засипання компонентів системи, осяде в протягом місяця або двох. Коли ви засипаєте траншеї, навколо резервуарів або ящиків, вам необхідно насипати землю насипом, щоб вона могла осісти. Ви можете розраховувати на осідання, але для більш важких ґрунтів величина осідання буде більше. Використання піску в якості засипки - варіант для більш важких ґрунтів, щоб звести до мінімуму осадження.

Установка автономної каналізації Київ і Україна

Ласкаво просимо в компанію "Нікос-Буд".

Яка краще установка автономної каналізації і як не помилятися при виборі? Який краще встановити септик в Києві або по Україні?

Компанія "Нікос-Буд" є виробником систем автономної каналізації та біосептиків: монтаж з гарантією на 10 років. Остерігайтеся підробок!

ТОВ "Нікос-Буд" є виробником біостанцій. Продаємо з рентабельністю 10%. У нас купують і вам перепродують, але вже дорожче. Єдина в Україні ліцензована компанія по установці біостанцій зі своїм сервіс-центром. За 25 років роботи не знайдете негативного відгуку про роботу ТОВ "Нікос-Буд".

Ми сміливо можемо сказати, що компанія "Нікос-Буд" - Експерт, у сфері очисних споруд! Ми є виробниками та в якості своєї продукції й робіт не сумніваємося!

Компанія на ринку послуг з консультацій, виготовлення, продаж, монтаж більш як 25 років.

Наші досвідчені фахівці будуть раді допомогти вам, зателефонуйте за номером +38 (067) 319-02-52 і призначте зустріч.

Зміст:

 • переваги
 • чому варто працювати з нами
 • установка автономної каналізації
 • трубопровід
 • ґрунт для засипки
 • установка автономної каналізації розрахувати та замовити монтаж


ТОВ "Нікос-Буд" - системи автономної каналізації на базі наших біосептиків NIKOS-ECO!
Якщо ви, довіритесь цим доморощеним фахівцям, колишнім плиточника або тинькарям, як вони зможуть виконати гарантійні зобов'язання через рік-два?

Переваги

 1. 3Доставимо і встановимо в будь-який населений пункт України
 2. доступна ціна
 3. працюємо без посередників
 4. 100% сервісне обслуговування фахівцями нашої компанії
 5. матеріали та що комплектують від кращих світових виробників
 6. можливість ставити питання
 7. офіційна гарантія.

Чому варто працювати з нами?

 • 25 років монтажу;
 • системи автономної каналізації від виробника
 • доставлення за 48 годин
 • доставлення, установка, обслуговування по всій Україні;
 • відгуки та рекомендації.

Замовте зворотний дзвінок або зателефонуйте на телефон фахівця: +38 (067) 319-02-52.

Переваги систем автономної каналізації на базі наших біосептиків

 • компактні габарити
 • простий монтаж
 • відсутність неприємних запахів
 • мінімальне обслуговування
 • повна автономність системи
 • екологічність.

Установка автономної каналізації

6Оздоблення септичної системи. Обробку системи на об'єкті коли йде установка автономної каналізації не слід розглядати тільки після її монтажу. Замість цього подумайте про обробку на ранніх етапах планування, обговорюючи розташування проїздів, тротуарів, терас і садів. Наприклад, система обробітку ґрунту не може розташовуватися під проїзною частиною, трубопроводи, по яких стічні води надходять в систему, можуть замерзнути взимку, якщо вони проходять під тротуаром, а настил над резервуаром може викликати серйозні проблеми з обслуговуванням.

Залучайте домовласника до обговорення планування, щоб він зрозумів, як деякі рішення щодо розташування септичної системи вплинуть на їхні плани з розвитку решти їх ділянки.

Обов'язково подумайте про майбутній розвиток, наприклад про розташування басейнів або господарських будівель, і поговоріть про купи дров та інших заходах на задньому дворі.

Все це допоможе звести до мінімуму проблеми в майбутньому.

Трубопровід

Після того, як система побудована і пройшла установка автономної каналізації перша частина обробки - це засипання навколо трубопроводу. Труби повинні бути з належних матеріалів, зазначених Міністерством охорони здоров'я. Вони також повинні бути розташовані з правильним ухилом, щоб мінімізувати стоячу воду. Мінімальний ухил становить 1 см на 2 метри. Максимальний ухил труб, по яких проходять тверді частинки (неочищені стічні води), становить один 2 см на 1 метр. Труби, по яких йде тільки вода, не мають максимального ухилу.

Ці труби повинні лежати на природному ґрунті. Якщо ґрунт неприродна, використовуйте кам'яну або піщану підстилку, щоб заповнити простір навколо труб. Вам також може знадобитися ущільнити ґрунт під трубами, щоб звести до мінімуму осідання.

Трубопроводи необхідно правильно склеїти, щоб звести до мінімуму витік всередину або назовні. Витік часто призводить до проблем з корінням дерев. Коріння не можуть потрапити в труби, крім як через вже наявні тріщини або протечи. Вони не можуть зробити дірки в трубах. Але як тільки коріння «знаходять» тріщини, вони збільшують тріщини в міру свого зростання. Коріння, що ростуть всередині труби, можуть викликати повільний дренаж і в крайніх випадках повністю закоркувати трубу.

Теплоізоляція

установка автономної каналізації київ Україна під ключ купити никос будПісля того, як труба буде правильно укладена, можливо, буде потрібно її теплоізоляція. Кожен раз, коли трубопровід проходить під зоною, з якої буде віддалятися сніг, його, слід ізолювати, щоб звести до мінімуму ймовірність замерзання. Правильно утеплити можна двома способами. Один з методів полягає у використанні вироби з ізольованих труб, яке містить як трубу, так і ізоляцію. Переваги цього методу - гарне R-значення і простота установки.

Інший метод полягає в тому, щоб закопати плоску ізоляційну плиту з пінополістиролу шириною 1 метра поверх труби, при цьому труба повинна розташовуватися по центру під дошкою. Вам знадобиться приблизно 1 метр заглибленої глибини з 2 см ізоляції, тому що 2 см пінополістиролу еквівалентний приблизно 30 см ґрунту. Таким чином, в залежності від глибини, на якій буде розташована система, необхідну кількість ізоляції буде змінюватися: 60 см ґрунту плюс 5 см пінополістиролу, 30 см ґрунту плюс 7 см пінополістиролу. Якщо над трубою знаходиться більше метра ґрунту, ізоляція не потрібно.

Грунт для засипки

Грунт, який використовується для засипання компонентів системи, осяде в протягом місяця або двох. Коли ви засипаєте траншеї, навколо резервуарів або ящиків, вам необхідно насипати землю насипом, щоб вона могла осісти. Ви можете розраховувати на осідання від 7 до 10 см на 30 см, але для більш важких ґрунтів величина осідання буде більше.

Використання піску в якості засипки - варіант для більш важких ґрунтів, щоб звести до мінімуму осадження. Але ви ніколи не можете бути впевнені в тому, скільки часу відбудеться, тому плануйте почекати чотири-вісім тижнів, перш ніж ви дійсно закінчите роботу установкою автономної каналізації та над системою.

Наші досвідчені фахівці будуть раді допомогти, коли вам потрібен загальний сервіс по підбору та встановлення автономних каналізацій - зателефонуйте за номерами +38 (067) 319-02-52 і призначте зустріч.

bioseptik org 2

Так само ви можете вибрати яка установка автономної каналізації з біосептиком для вас і розрахувати, замовити монтаж, обслуговування.

Ми досягаємо найвищої якості резервуарів завдяки співпраці з провідними виробниками. Наш каталог автономних каналізацій з біосептиками:
установка автономної каналізації з біосептиком BIO-3 (анаеробний, без електрики) (для дачі)
установка автономної каналізації з біосептиком (біостанція) ECO-4 (Для дачі)
установка автономної каналізації з біосептиком BIO-5 (анаеробний, без електрики) (для дачі)
установка автономної каналізації з біосептиком (біостанція) ECO-6 (для будинку)
установка автономної каналізації з біосептиком BIO-8 (анаеробний, без електрики) (для дачі)
установка автономної каналізації з біосептиком (біостанція) ECO-8 (для котеджу)
установка автономної каналізації з біосептиком (біостанція) ECO-10 (для котеджу, таунхауса)
установка автономної каналізації з біосептиком (біостанція) ECO-12 (для котеджу, таунхауса)
установка автономної каналізації з біосептиком (біостанція) ECO-15 (для бази відпочинку, мініготелю)
установка автономної каналізації з біосептиком (біостанція) ECO-20 (для ресторану, готелю).

 

Зв'яжіться з менеджером:
1) зателефонуйте за номерами - +38 (067) 319-02-52; +38 (044) 379-29-72.
2) замовте зворотний дзвінок, і наш оператор зв'яжеться найближчим часом.

bioseptik org