Каталог товарів та послуг "Нікос-Буд"

Image
Image
Image
Image
Двокамерні пластикові септики
Image
Image
Септик з бетонних кілець
Image
Кесон, погреб з гідробетону
Кесон пластиковий
Септики Септики, льохи, кесони серії
Буріння свердловин на воду
Зливова каналізація, ливнівка, дренаж та полив ділянки
Септик пластиковий
Каналізаційні насосні станції
Фільтри для води, системи водоочищення та водопідготовки
Ціни на септики від виробника
Image

Біофільтр

Італійські насоси Педролло (Pedrollo)
Помилки при монтажі септиків
Системи опалення приватного будинку, квартири
Image
Погріб

otlichie septiov nikos

 


 
купити каналізацію для приватного будинку київ Україна під ключ купити никос буд

Купити каналізацію для приватного будинку

Купити каналізацію для приватного будинку

Якщо ви виявите, що дренажне поле - ваш єдиний варіант скидання, ви також можете розглянути установку септика як більш економічну альтернативу очисних споруд. Ознайомтеся з загальним керівництвом по установці септика, щоб порівняти необхідні кроки.

У нашій компанії можна купити каналізацію для приватного будинку з нашими біо септиками. За ціною, наприклад біосептик від BIO-3 (анаеробного, без електрики) для дачі від 28 000 гривень та гарантія 10 років!

Купити каналізацію для приватного будинку Київ та Україна

Ласкаво просимо в компанію "Нікос-Буд". Де краще купити каналізацію для приватного будинку і як не помилятися при виборі? Який краще встановити септик в Києві або по Україні?

Компанія "Нікос-Буд" є виробником систем автономної каналізації й біосептиків: монтаж з гарантією на 10 років. Остерігайтеся підробок!

ТОВ "Нікос-Буд" є виробником біостанцій. Продаємо з рентабельністю 10%. У нас купують і вам перепродують, але вже дорожче. Єдина в Україні ліцензована компанія по установці біостанцій зі своїм сервіс-центром. За 25 років роботи не знайдете негативного відгуку про роботу ТОВ "Нікос-Буд".

Ми сміливо можемо сказати, що компанія "Нікос-Буд" - Експерт, у сфері очисних споруд! Ми є виробниками й в якості своєї продукції та робіт не сумніваємося!

Компанія на ринку послуг з консультацій, виготовлення, продаж, монтаж більш як 25 років.

Наші досвідчені фахівці будуть раді допомогти вам, зателефонуйте за номером +38 (067) 319-02-52 і призначте зустріч.

Зміст:

 • переваги
 • чому варто працювати з нами
 • купити каналізацію для приватного будинку
 • сучасні методи боротьби з запахом
 • кілька правил для очисних споруд
 • купити каналізацію для приватного будинку розрахувати й замовити монтаж


ТОВ "Нікос-Буд" - системи автономної каналізації на базі наших біосептиків NIKOS-ECO!
Якщо ви, довіритесь цим доморощеним фахівцям, колишнім плиточника або тинькарям, як вони зможуть виконати гарантійні зобов'язання через рік-два?

Переваги

 1. 2Доставимо і встановимо в будь-який населений пункт України
 2. доступна ціна
 3. працюємо без посередників
 4. 100% сервісне обслуговування фахівцями нашої компанії
 5. матеріали та що комплектує від кращих світових виробників
 6. можливість поставити питання
 7. офіційна гарантія.

Чому варто працювати з нами?

 • 25 років монтажу;
 • системи автономної каналізації від виробника
 • доставлення за 48 годин
 • доставлення, установка, обслуговування по всій Україні;
 • відгуки та рекомендації.

Замовте зворотний дзвінок або зателефонуйте на телефон фахівця: +38 (067) 319-02-52.

Переваги систем автономної каналізації на базі наших біосептиків

 • компактні габарити
 • простий монтаж
 • відсутність неприємних запахів
 • мінімальне обслуговування
 • повна автономність системи
 • екологічність.

Купити каналізацію для приватного будинку

9У нашій компанії можна купити каналізацію для приватного будинку з нашими біо септиками. За ціною, наприклад біосептик від BIO-3 (анаеробного, без електрики) для дачі від 28 000 гривень та гарантія 10 років!

Сучасні методи боротьби з запахом в септичних системах. Якщо купити каналізацію для приватного будинку, то запахи септичних резервуарів і проблеми з запахом переслідують домовласників з моменту створення септичних систем і їх використання в якості місцевих очисних споруд. Спочатку септичні системи являють собою не більш ніж яму в землі, яка була замінена іншою ямою в землі, коли перша яма наповнилася. Ці системи були погано сконструйовані й, як правило, виробляли сильні септичні запахи разом з небезпечними бактеріями. Багато з цих проблем були вирішені з розвитком сучасної септичної системи.

Сучасні методи боротьби з запахом

Як можна використовувати сучасні методи боротьби з запахом в септичних системах?

Сучасні конструкції септичних систем в основному складаються з місткостей з самопливним харчуванням і дренажних полів. Іноді спроєктовані системи з аерацією використовуються для контролю запаху і витоку септичних ям. Для домовласників, яким пощастило жити в районах, де є підключення до міських очисних споруд, щодня очищати тисячі галонів стічних вод не проблема. Це також усуває необхідність у звичайних септичних резервуарах і їх звичайній системі «сірої води».

Спільним знаменником для всіх стадій систем очищення стічних вод буде те, що всі вони обробляють нескінченну кількість відходів, води та проблем з запахом септичного запаху, створюваними будинками та підприємствами. Коли виробники впроваджують поліпшення або модифікації, найбільше уваги приділяється заходам і функціональності. Оскільки ці питання мають першорядне значення для домовласників і комерційних підприємств. Сильний септичний запах і переносяться по повітрю бактерії можуть поширюватися на багато миль, зачіпаючи домовласників, власників будинків і підприємств.

Добавки корисних бактерій

купити каналізацію для приватного будинку київ Україна під ключ купити никос будВ сучасних очисних спорудах використовуються добавки корисних бактерій, які допомагають досягти належної швидкості травлення, щоб зменшити септичний запах і проблеми з дренажем, біологічну потребу в кисні (БПК), хімічну потребу в кисні (ХПК) і відновлення зважених твердих речовин. Без переваг бактеріальних добавок скорочення септичних відходів гальмується або сповільнюється до небажаних і неефективних рівнів. Подібні корисні добавки для боротьби з запахом в бактеріальних септичних резервуарах продаються домовласникам у всьому світі як засоби для лікування септичних захворювань. Ці добавки виявилися корисними для зменшення кількості біомату і контролю накопичення твердих відходів в септичних системах на додаток до проблем з запахом септичних резервуарів.

Кілька правил для очисних споруд

Якщо ви виявите, що дренажне поле - ваш єдиний варіант скидання, ви також можете розглянути установку септика як більш економічну альтернативу очисних споруд. Ознайомтеся з нашим керівництвом по установці септика, щоб порівняти необхідні кроки.

Підкреслимо, що це лише деякі з основних моментів, які ми тут відзначили. Перш ніж рухатися далі, необхідно повністю прочитати Загальні обов'язкові правила. Якщо ви не розумієте правил, не варто самостійно встановлювати очисні споруди. Якщо ви збираєтеся зробити скидання в водотік, ми настійно рекомендуємо в будь-якому випадку поговорити з членом нашої технічної команди, оскільки вони можуть запропонувати експертні поради по складним правилам, які пов'язані з цією можливістю.

Якщо, проте, ви засвоїли всю відповідну інформацію з Загальних обов'язкових правил, наприклад, що хороший ґрунт поглинає очищені стічні води, і впевнені, що розумієте, як найкращим чином гарантувати, що ваша система буде відповідати всім нормам, наступним етапом процесу буде: виконати огляд майданчики для будівництва.

Наші досвідчені фахівці будуть раді допомогти, коли вам потрібен загальний сервіс по підбору та встановлення автономних каналізацій - зателефонуйте за номерами +38 (067) 319-02-52 і призначте зустріч.

71 dtj ukl iloi

Так само ви можете вибрати, яку купити каналізацію для приватного будинку з біосептиком для вас і розрахувати, замовити монтаж, обслуговування.

Ми досягаємо найвищої якості резервуарів завдяки співпраці з провідними виробниками. Наш каталог автономних каналізацій з біосептиками:
купити каналізацію для приватного будинку з біосептиком BIO-3 (анаеробний, без електрики) (для дачі)
купити каналізацію для приватного будинку з біосептиком (біостанція) ECO-4 (Для дачі)
купити каналізацію для приватного будинку з біосептиком BIO-5 (анаеробний, без електрики) (для дачі)
купити каналізацію для приватного будинку з біосептиком (біостанція) ECO-6 (для будинку)
купити каналізацію для приватного будинку з біосептиком BIO-8 (анаеробний, без електрики) (для дачі)
купити каналізацію для приватного будинку з біосептиком (біостанція) ECO-8 (для котеджу)
купити каналізацію для приватного будинку з біосептиком (біостанція) ECO-10 (для котеджу, таунхауса)
купити каналізацію для приватного будинку з біосептиком (біостанція) ECO-12 (для котеджу, таунхауса)
купити каналізацію для приватного будинку з біосептиком (біостанція) ECO-15 (для бази відпочинку, мініготелю)
купити каналізацію для приватного будинку з біосептиком (біостанція) ECO-20 (для ресторану, готелю).

Зв'яжіться з менеджером:
1) зателефонуйте за номерами - +38 (067) 319-02-52; +38 (044) 379-29-72.
2) замовте зворотний дзвінок, і наш оператор зв'яжеться найближчим часом.

71